KONST / Litografier / Litografi 12497121
nr 1249 7121
Otto Goetze
(1868-1931), Tyskland
Litografi, Kvinna med skulptur, Signerad, 25x19
Otto Goetze, tysk bildkonstnär född 1868, död 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:47:28
22/4 10:36:35